Isover

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Мінераловатний утеплювач ISOVER EKO Вата дахова.

Застосовується як тепло- та звукоізоляційний шар при будівництві нових споруд, а також при реконструкції, реставрації і ремонті існуючих будівель. Підходить для утеплення даху, фасаду. Виготовляється з природних компонентів, таких як кварц, сода і вапно, з мінімальним використанням синтетичного в'яжучого. Висока довговічність й висока якість утеплення.

Швидке замовлення

Isover - теплоізоляція, створена на основі скловолокна. Виготовляється шляхом витягування мінеральних волокон з природного піску, скла або відходів скла. Ці волокна об'єднуються хаотично з великою кількістю повітряних пористих отворів між ними.

Основні переваги Isover:
Паропроникність - мінеральна вата "Ізовер" дозволяє приміщенням дихати, що знижує необхідність у додатковій вентиляції.
Мала теплопровідність - висока ефективність утеплення.
Негорючість - Isover виготовляється з соди, піску скла та вапняку, тому не містить отруйних речовин і є екологічно безпечною.
Захист від шкідників - мінеральний склад скловати не допускає проникнення шкідників.
Висока звукоізоляція - допомагає знизити рівень шуму.

Швидке замовлення
Швидке замовлення

З 1937 року міжнародна група компаній «Сен-Гобен» виробляє та постачає тепло- і звукоізоляційні рішення під брендом ISOVER. Його назва утворилася шляхом складання частин французьких слів isolation - ізоляція та verre - скло.

Слово ISOVER практично в усьому світі є загальною назвою для високоякісної теплоізоляції зі скляного штапельного волокна  Матеріали ISOVER витримали перевірку часом і заслужили довіру та повагу мільйонів людей.

G3 touch

2011 рік - поява нового стандарту якості теплоізоляції — ISOVER G3 touch. Мінеральна вата ISOVER стає більш м'якою та приємною на дотик, зберігши при цьому пружність та міцність. Нові продукти забезпечують ще більш надійний теплозахист та мають підвищений рівень безпечності, вони негорючі, довговічні, більш стійкі до впливу вологи. Матеріали, виготовлені за технологією G3 touch, отримала визнання в багатьох країнах Європи.

Концерн засновано у 1665 році у Франції як королівську дзеркальну мануфактуру. Перше замовлення «Сен-Гобен» отримав на виробництво та постачання дзеркал для Версальського палацу у Франції.